SVATICE

Ing. Kristýna Vančurová

Květinový servis nejen na Váš svatební den

Plánujete svatbu nebo narozeninovou oslavu? Chcete mít vyzdobená okna květinovými truhlíky? Nevíte si rady s vánoční výzdobou? Zrealizujeme Váš sen. Výzdobu tabule, okrasy oken a teras...květy, kvítka, kytice, připraví Vám Svatice.

.

Svatební kytice
Pozvedá a podtrhuje krásu každé nevěsty.

O tom, co vše má splňovat nevěstina květina bychom mohli psát doslova slohové práce. My se především řídíme přáním nevěsty, jejím zvoleným stylem a naším srdíčkem. Do každé svatební kytice se snažíme vložit kousek nevěstina kouzla a charisma. Je to takový popelčin oříšek.Květinu nemá jen nevěsta

Nevěstina kytice je jen jedna. Největší a vystihující ji. Od té se odráží ostatní květiny a květinové dekorace. Vše ladíme v jednom duchu a podle konceptu celého stylu výzdoby, s ohledem na střih nevěstiných šatů a účesu.

Ona je totiž vždy NUMBER ONE

Avšak kvítka nezdobí jen nevěstu, ale také maminky, družičky, svědkyně, ženicha, tatínka i svědka.

Ostatní kvítka a květiny

Bez nich by nebyl celek celkem

Květiny na dort, hostinu, obřad? i s těmi Vám rádi pomůžeme. Pro dokonalý výsledek spolupracujeme se svatebními salony a agenturami, které ve většině případech tvoří celý koncept výzdoby.Že si zdobíte veselku sami? Nevadí. Pomůžeme Vám s květinovou realizací přímo na místě. Váš den "D" za to přeci stojí, co říkáte? 😊

Jak to u nás funguje

Nejsme klasické květinářství, nemáme kamennou prodejnu. I proto Vám můžeme nabídnout ty nejlepší ceny. Vše objednáváme a připravujeme na zakázku přímo pro Vás.

Sejdeme se u šálku dobré kávy a probereme vše potřebné. Zajímá nás styl svatby, barevné kombinace, jaké bude mít nevěsta šaty, účes, v jakém období bude Vaše sláva a kde...I tohle všechno jsou velmi důležité informace pro floristu, aby vybraná kytice byla právě Ta Pravá.

Máme rádi přírodní krásu květin, rádi kombinujeme klasické české květiny pěstované u nás, přírodní materiály a dovážené květiny ze zahraničí.


Chcete-li si ušetřit čas a stres s výběrem květin a vším s tím spojené? Přenechte to druhým. Spolupracujeme se salony a agenturami, jejich koordinátorkami, restauracemi, cateringovými společnostmi... A společnými silami se postaráme o Váš vysněný výsledek.

Konzultace Vás nic nestojí. Je ZDARMA.

Co navíc ještě umíme? Milým, netradičním květinovým dárkem ozdobíme to, co jste nejméně čekali. A proč si vybrat právě nás?

Protože jsme N E J L E P Š Í 😊😊😊

S námi budete COOL a Vaše svatba TOP 😊

Napište, zavolejte... Na osobní schůzce se na všem společně domluvíme a doladíme do posledního puntíku, pardon - kvítku.

#kreativita #citprokrasu #nadseni #originalita #vazemeslaskou #plnimesny

Objednejte si naše služby

Vyplňte prosím všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.